Tworzone na miarę

Twojej firmy

Maskotki reklamowe tworzone na miarę Twojej firmy

Wyróżnij się, wybierz dobrą jakość

Firma Tootiny reprezentuje szwedzką markę Teddykompaniet w Polsce, która od lat zachwyca bogatą kolekcją i różnorodnością postaci oraz wysoką jakością pluszaków. W odpowiedzi na zapytania wielu firm poszukujących wyjątkowej maskotki, stworzyliśmy niepowtarzalną ofertę reklamową, która odbiega od gadżetów reklamowych dostępnych na rynku.

Proponujemy pełen katalog maskotek oraz indywidualne, szyte na miarę dodatki, które pozwolą oznakować pluszaka logotypem firmy. Wychodzimy z założenia, że aby działania reklamowe z wykorzystaniem firmowej maskotki były efektywne, produkt musi być dobrej jakości.

Produkty Teddykompaniet zostały przetestowane zgodnie z wymogami Unii Europejskiej. Pluszowe zabawki spełniają rygorystyczne normy bezpieczeństwa, co pozwala na oznakowania ich nie tylko znakiem CE, ale również EN7. Zabawki spełniają normy dla dzieci poniżej 3 roku życia, na ich metkach nie znajdują się żadne ostrzeżenia wiekowe. Odpowiednie dla dzieci w wieku 0+

Image

Zbuduj przyjemne skojarzenie z marką

Działania reklamowe z wykorzystaniem maskotki pomagają w budowaniu relacji, pozytywnego wizerunku marki, ale mogą również motywować do decyzji zakupowej. Maskotkę firmową możesz wybrać spośród kolekcji ponad 300 postaci.

Gadżety reklamowe często wykorzystywane są do działań marketingowych. Firmy sięgają po długopisy, notesy czy inne praktyczne gadżety, którymi zasypywani są klienci. Maskotki reklamowe wzbudzają jednak pozytywne emocje, które przekładają się na zaufanie i angażują w markę. Świetnie sprawdzą się również jako prezent który finalnie może trafić do dziecka

Logo firmy umieszczamy na koszulce uszytej na miarę wybranej maskotki. Dzięki temu, logo może mieć większy wymiar. Nadruk można wybrać jedno lub dwustronnie. Możemy zaproponować znakowanie na metce, wstążce, czy chustce na szyję. Na podstawie krótkiego briefu zaproponujemy również indywidualne rozwiązania dedykowane dla Twojej firmy.

Zmień misiaka w firmowego pluszaka

W stworzeniu maskotki z nadrukiem firmowego logo ogranicza nas jedynie wyobraźnia. Zdaj się na naszą kreatywność, a miś przejdzie metamorfozę i stanie się godnym reprezentantem Twojej firmy.

Image

ZAPYTAJ O INDYWIDUALNĄ OFERTĘ

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, zapraszamy do kontaktu.

W zapytaniu prosimy o podanie informacji dotyczących Państwa preferencji. Prosimy o uwzględnienie danych takich jak:

  • Symbol wybranej maskotki lub preferencji odnośnie postaci, koloru,
  • Wymiary maskotki (w cm),
  • Ilości,
  • Ubranka (na czym ma być znakowane logo - koszulka, metka, wstążka, chustka, inne),
  • Przedziału cenowego,
  • Terminu realizacji,
  • Przesłanie grafiki w formatach cdr, eps, ai, pdf,
  • Ewentualne opisanie innych preferencji.

Chętnie przygotujemy indywidualną wycenę oraz wizualizację maskotki reklamowej z logo Państwa firmy.

logo-marka-teddy-21-b.png

Teddykompaniet to szwedzka firma projektowa, zajmująca się produkcją pluszaków dla dzieci. Miękkie zabawki łączą skandynawski design z niepowtarzalnymi wzorami i stylem.

© 2024, Teddykompaniet

Katalog wiosna - lato

katalog wiosna lato 2024 okladka

Katalog jesień - zima

katalog jesień - zima 2024

Szukaj